מחירון מטבחים כפרייםמטבחים כפריים הם לא איזה טרנד חולף בעולם המטבחים אלא כבר סוג של טאבו בעולם עיצוב המטבחים. אנשים רבים מעדיפים את סגנון העיצוב החמים בניחוח אירופאי (השאתו מטוסקנה – איטליה, אנגליה ועוד..).

מטבחים כפריים מתאפיינים בשליטה מלאה של עץ מסוגים שונים (בעיקר סנדוויץ' ועץ מלא) כחומר הגלם שישלוט בפרטי הריהוט השונים באותו מטבח, בצבעים שהם פחות או יותר אחידים (מטבח כפרי בצבע שמנת, צבעי פסטל או צבעי העץ) ועם הרבה אווירה חמימה והתקרבות לטבע.

מטבחים כפריים – אז כמה זה עולה?


כמו כל סוג מטבח אחר, גם מטבח כפרי יכול לעלות סכום אסטרונומי והוא גם יכול לעלות סכום סביר יחסית למחירים של מטבחים.

מחירי מטבחים כפריים יכול להתחיל בסביבות ה20,000 – 17,000₪ למבטח בסיסי יותר הן בגודלו והן באלמנטים שלו ולהגיע לסכומים של 80,000 – 90,000 ₪ ולפעמים אף יותר מכך. ברוב המקרים, תתבקשו לשלם עבור מטבח כפרי, 30,000-50,000 ₪. ישנם אלמנטים רבים אשר משפיעם על מחירי המטבחים, כאשר הבולטים ביניהם יהיו:

  • חומרי הגלם– מטבחים כפריים עשויים ברוב המקרים מעץ, אך מחירו של עץ מלא יהיה גבוה מאשר מחיר של עץ סנדוויץ' לדוגמא.
  • מותג המטבחים– בדרך כלל מותגים מוכרים ופופולאריים של מטבחים מעוצבים יהיו יקרים יותר מיצרני מטבחים אלמוניים יחסית או הזמנה מנגריות פרטיות. (לאנשים רבים חשוב תו התקן במטבחים שלהם)
  • גוף הארונות וסוג הדלתות– הן סוגי הדלתות והן גוף הארונות ישפיעו משמעותית על מחיר המטבחים. דלתות שהן יותר מתוחכמות ומעוצבות יעלו את מחיר המטבחים כלפי מעלה בניגוד לדלתות בסיסיות יותר. אותו דבר גם גוף הארונות, החומרים ממנו הוא יהיה עשוי והעבודה שהושקעה בו.


בנוסף, למחירים של המטבחים עצמם ישנם פרמטרים נוספים שחשוב לקחת כמו תקציב של תכנון מטבחים. חלק מהאנשים ישכרו שירות של מעצב פנים או מתכנן מטבחים שיסייע להם ליצור את מטבח החלומות שלהם מדובר בעלות נוספת של כמה מאות שקלים. הרכבת מטבחים כפריים גם כרוכה בעלות ומדובר אף בעלות גבוהה יחסית

כאשר מדובר במטבחים כפריים, כדאי לא למהר ולהתפתות בגלל מחיר נמוך ולקחת בחשבון, את העובדה שההוצאה הזאת מיועדת לשרת אתכם שנים ארוכות.

לכן חשוב שיהיה מדובר במטבח איכותי, פונקציונלי, נעים לשהייה ולעבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *